Accident tragid în nordul țării. Unul dintre cei doi polițiști de patrulare accidentați grav luni, 23 iunie, în satul Grigorăuca, raionul Sîngerei, a murit, iar celălalt luptă pentru viață. O mașină de model Volkswagen i-a lovit în plin în timp ce se aflau pe acostament, lângă autospeciala de serviciu staționată regulamentar. Primele informații arată că șoferul ar fi adormit la volan.
Grav accident în raionul Sîngerei. Doi polițiști de patrulare, transportați în stare gravă la spital
























